Deze Cyql app, die voor NTFU verenigingen gratis te gebruiken is, maakt het plannen van clubritten een stuk eenvoudiger. Wat je allemaal kunt met Cyql, lees je op deze pagina. Inmiddels maken meer dan de helft van de NTFU verenigingen gebruik van de app én werd de app onlangs nog beoordeeld met het rapportcijfer 8,1! Cyql heeft onlangs een update gekregen waardoor er enkele extra functionaliteiten beschikbaar zijn in de app. Welke dat zijn lees je in dit artikel.
Het is vanaf nu mogelijk om het aantal deelnemers van een fietsrit te limiteren. Deze optie is alleen te gebruiken in het dashboard die door de clubbeheerders kan worden bediend. Indien het maximaal aantal deelnemers wordt bereikt, is het voor andere deelnemers niet meer mogelijk om zich aan te melden voor deze rit. Veel verenigingen hebben gedragsregels en hanteren een maximale groepsgrootte, zo werken we met z'n allen aan de veiligheid van alle fietsers.
Het is vanaf nu mogelijk om bij het eigen profiel een zgn. ICE (In Case of Emergency) telefoonnummer toe te voegen. Deelnemers van een rit kunnen vervolgens ICE gegevens van elkaar raadplegen. Mocht er iets gebeuren, dan kunnen jouw naasten snel ingelicht worden'.
Zoals gebruikelijk is ook deze update weer gebruikt om ontelbaar vele bugs en optimalisaties door te voeren die het gebruik van Cyql alleen maar makkelijker, sneller en stabieler maken. Dit alles met hulp van jullie feedback! Mocht je vragen en/of suggesties hebben, dan horen we dit heel graag. We proberen de fietssport én Cyql iedere dag een beetje beter en mooier te maken en daar hebben we ook jouw hulp bij nodig.
Bekijk dan deze pagina met alle praktische informatie over de app. Heb je vragen over hoe je Cyql het best binnen jouw vereniging kunt inzetten? Team verenigingsondersteuning van de NTFU staat klaar voor je! Caroline, Luuk en Jos zijn te bereiken via verenigingen@ntfu.nl of 0318-581300.
Sport- en cultuurverenigingen en -stichtingen staan voor vergelijkbare uitdagingen. Daarom organiseert Rabobank van maandag 16 maart tot en met dinsdag 31 maart maar liefst 37 online workshops over actuele thema’s zoals financieel beleid, vrijwilligersmanagement en ledenbinding.
Het mooiste wielershirt van Nederland komt uit de Noordoostpolder. Dat maakte wielersportbond NTFU gisteravond bekend tijdens de theatershow De Laatste Etappe in Utrecht. Zowel het publiek als de vakjury koos voor het ontwerp van Wielervereniging Noordoostpolder: een ode aan wind, horizon en eindeloze dijken.
Zaterdag 19 september is het Klimaat Fietsdag. Een kans voor wielerclubs om samen te fietsen en te laten zien dat de fiets ook een rol speelt in een duurzamere toekomst. Zeven ideeën om als club mee te doen.
De deadline van 1 juli nadert. Uiterlijk dan moeten wielerclubs de statuten hebben gecontroleerd op de Wet Bestuur en Toezicht Rechtspersonen (WBTR). Voor bestuurders voelt dat als ‘weer iets erbij’. TFC Noordwijk pakte het anders aan - en plukt daar nu de vruchten van.
Veel clubs organiseren van oudsher een clubcompetitie of -klassement. Clubcompetities bestaan in veel verschillende varianten; aantal gereden kilometers, aantal deelgenomen clubritten of via een puntensysteem. Vanaf nu is het mogelijk om jouw clubcompetitie ook via Cyql te organiseren én vast te leggen.
Als bestuurslid steek je tijd in clubritten, ledenadministratie, ledenwerving en clubgezelligheid - niet in wetboeken. Toch is er één onderwerp dat je écht niet langer kunt laten liggen: de afronding van de WBTR-aanpassingen vóór 1 juli.
De jaarlijkse ledenwerfactie Welkom op de Club van de NTFU is officieel van start gegaan. Met deze campagne helpt de NTFU verenigingen nieuwe sportieve fietsers te bereiken en enthousiast te maken voor het fietsen in clubverband. De actie vindt traditiegetrouw plaats in het voorjaar, gelijktijdig met de opstart van het wegseizoen.
Veel wielerverenigingen fietsen in verschillende (snelheids)groepen, de planning van clubritten is vaak daarop afgestemd. De nieuwe functionaliteit 'subgroepen' in Cyql maakt het voor verenigingen nu nog eenvoudiger om ritten te plannen en op te splitsen op niveau of snelheid.
Wil jij op een sportieve manier geld verdienen voor jouw vereniging? De organisatie van het fietsevenement Vebego Limburgs Mooiste is op zoek naar leden, die tegen een vergoeding voor hun club, mee wil werken tijdens een van de grootste fietsevenementen van Nederland.
De komende dagen wordt extreem warm weer verwacht. Als vereniging moet je zelf de keuze maken of je de clubrit laat door gaan of niet. De NTFU adviseert je de waarschuwingen en richtlijnen van het KNMI te volgen.