Wil jij op een sportieve manier geld verdienen voor jouw vereniging? De organisatie van het fietsevenement Vebego Limburgs Mooiste is op zoek naar leden, die tegen een vergoeding voor hun club, mee wil werken tijdens een van de grootste fietsevenementen van Nederland.
De organisatie zoekt liefhebbers die helpen de routes van Limburgs Mooiste uit te pijlen. Je gaat op vrijdag 2 juni met twee personen, in een auto van de organisatie, op pad voor het ophangen van de pijlen op één van de routes. Samen ben je verantwoordelijk voor een prachtig stuk route door het Heuvelland. Op zondag 4 juni gaan jullie dit stuk route dan weer 'ontpijlen'.
Wat krijg jij als vrijwilliger van Limburgs Mooiste:
Het uitpijlen van routes is één van de vele werkzaamheden tijdens Vebego Limburgs Mooiste. Heb je interesse om mee te werken, ben je nieuwsgierig naar de andere werkzaamheden of wil je meer informatie? Mail dan naar info@limburgsmooiste.nl.
De wielervereniging is al jaar en dag een belangrijke pijler voor de NTFU. De vereniging voorziet wekelijks duizenden fietsers van mooie clubritten en toertochten. De NTFU zet zich daarom in op het versterken van alle aangesloten wielerverenigingen.
MTB Zwolle bestaat nog maar een paar jaar, maar timmert flink aan de weg. Met ruim 100 leden én een succesvolle Start2Bike Kidz-editie achter de rug barst de club van de energie. “Als kinderen enthousiast zijn, worden ouders dit ook."
Er waait een nieuwe wind door RTC Rally en dat merken wielrenners uit Sneek en omgeving. Maar liefst 44 mensen sloten zich het afgelopen jaar bij de Friese club aan, waarvan een derde vrouw.
Op zaterdag 28 juni, tijdens het NK Wielrennen in Ede, organiseert de NTFU een inspirerend én praktisch congres voor wielerverenigingen die willen investeren in jeugd. Of je nu net begint met een jeugdafdeling of al jaren actief bent: dit congres biedt concrete handvatten, nieuwe inzichten en volop inspiratie.
Deze Cyql app, die voor NTFU verenigingen gratis te gebruiken is, maakt het plannen van clubritten een stuk eenvoudiger. Wat je allemaal kunt met Cyql, lees je op deze pagina. Inmiddels maken meer dan de helft van de NTFU verenigingen gebruik van de app én werd de app onlangs nog beoordeeld met het rapportcijfer 8,1! Cyql heeft onlangs een update gekregen waardoor er enkele extra functionaliteiten beschikbaar zijn in de app. Welke dat zijn lees je in dit artikel.
De clubpagina op Fietssport.nl is hét visitekaartje van je wielerclub. Met zo’n miljoen bezoekers per jaar is het een kans om nieuwe leden te bereiken én te laten zien waar jullie als club voor staan. Maar hoe zorg je dat je clubpagina opvalt?
Maakt je vereniging gebruik van de Cyql app om clubritten te plannen? Dan is het ook mogelijk om alle geplande ritten eenvoudig te publiceren op jouw eigen clubwebsite.
De NTFU krijgt steeds vaker berichten van wielerclubs die een boete krijgen voor illegaal gebruik van foto’s. De kosten lopen op van tot een paar honderd tot duizenden euro. Hoe los je dit op?
Welke wielerclub rijdt rond in het mooiste clubshirt van Nederland? De NTFU, de wielersportbond van Nederland, roept alle fietsers op om hun stem uit te brengen in de verkiezing Clubshirt van het Jaar 2026. Stemmen kan via Fietssport.nl.
Op 12 augustus start de Tour de France Femmes in Rotterdam. Eén dag ervoor – zondag 11 augustus – kun je meedoen met de toerversie. NTFU mag aan twee clubs 5 startbewijzen weggeven. Enige wat je moet doen is laten weten waarom je met jouw club mee wilt doen.