Wil jij op een sportieve manier geld verdienen voor jouw vereniging? De organisatie van het fietsevenement Vebego Limburgs Mooiste is op zoek naar leden, die tegen een vergoeding voor hun club, mee wil werken tijdens een van de grootste fietsevenementen van Nederland.
De organisatie zoekt liefhebbers die helpen de routes van Limburgs Mooiste uit te pijlen. Je gaat op vrijdag 2 juni met twee personen, in een auto van de organisatie, op pad voor het ophangen van de pijlen op één van de routes. Samen ben je verantwoordelijk voor een prachtig stuk route door het Heuvelland. Op zondag 4 juni gaan jullie dit stuk route dan weer 'ontpijlen'.
Wat krijg jij als vrijwilliger van Limburgs Mooiste:
Het uitpijlen van routes is één van de vele werkzaamheden tijdens Vebego Limburgs Mooiste. Heb je interesse om mee te werken, ben je nieuwsgierig naar de andere werkzaamheden of wil je meer informatie? Mail dan naar info@limburgsmooiste.nl.
Het mooiste wielershirt van Nederland komt uit de Noordoostpolder. Dat maakte wielersportbond NTFU gisteravond bekend tijdens de theatershow De Laatste Etappe in Utrecht. Zowel het publiek als de vakjury koos voor het ontwerp van Wielervereniging Noordoostpolder: een ode aan wind, horizon en eindeloze dijken.
Na een succesvolle samenwerking, hebben de NTFU en Cyql de overeenkomst met nog eens drie jaar verlengd. Verenigingen die bij de NTFU zijn aangesloten maken daarom ook de komende drie jaar kosteloos gebruik van de Cyql-app.
De wielervereniging is al jaar en dag een belangrijke pijler voor de NTFU. De vereniging voorziet wekelijks duizenden fietsers van mooie clubritten en toertochten. De NTFU zet zich daarom in op het versterken van alle aangesloten wielerverenigingen.
Sport- en cultuurverenigingen en -stichtingen staan voor vergelijkbare uitdagingen. Daarom organiseert Rabobank van maandag 16 maart tot en met dinsdag 31 maart maar liefst 37 online workshops over actuele thema’s zoals financieel beleid, vrijwilligersmanagement en ledenbinding.
Een eigen clubhuis. Voor veel wielerclubs is het een langgekoesterde wens: een plek waar leden elkaar ontmoeten, nieuwe fietsers zich welkom voelen en de club haar identiteit laat zien. Voor de Driebergse Tourclub (DTC) werd deze droom werkelijkheid.
Maakt je vereniging gebruik van de Cyql app om clubritten te plannen? Dan is het ook mogelijk om alle geplande ritten eenvoudig te publiceren op jouw eigen clubwebsite.
MTB Zwolle bestaat nog maar een paar jaar, maar timmert flink aan de weg. Met ruim 100 leden én een succesvolle Start2Bike Kidz-editie achter de rug barst de club van de energie. “Als kinderen enthousiast zijn, worden ouders dit ook."
De jaarlijkse ledenwerfactie Welkom op de Club van de NTFU is officieel van start gegaan. Met deze campagne helpt de NTFU verenigingen nieuwe sportieve fietsers te bereiken en enthousiast te maken voor het fietsen in clubverband. De actie vindt traditiegetrouw plaats in het voorjaar, gelijktijdig met de opstart van het wegseizoen.
Op 12 augustus start de Tour de France Femmes in Rotterdam. Eén dag ervoor – zondag 11 augustus – kun je meedoen met de toerversie. NTFU mag aan twee clubs 5 startbewijzen weggeven. Enige wat je moet doen is laten weten waarom je met jouw club mee wilt doen.
Fietsen is populair! De afgelopen jaren kwamen meer dan 200.000 nieuwe sportieve fietsers bij. Aansluiten bij een vereniging was echter niet vanzelfsprekend. Toch zien we dat veel fietsers wel de behoefte hebben om in een groep te fietsen, en mooie kans voor jouw club dus! Waar liggen de kansen voor jouw vereniging? We geven met een aantal feiten en cijfers enkele suggesties.