NTFU
NIEUWS CONTACT SITEMAP

Home » Over NTFU » Organisatie » Medewerkers Uniebureau   |  Inloggen

Linda Beliën
  Coördinator ledenservice, Sportontwikkeling
belien@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: ma, di, wo, do
 
Harry Brands
  Marketeer
brands@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 
Carolijn Caderius Van Veen
  Communicatie ccaderius@ntfu.nl
0318 - 58 12 84

Aanwezig: ma, di, do
 
Esther van der Heijden
  Communicatie en Pers evanderheijden@ntfu.nl 0318 - 58 13 00

Aanwezig: ma, di, do, vr
 
Jan Hop
  Financieel Controller jlhop@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 
Annelies Martijn
  Opleidingen amartijn@ntfu.nl
06-53518878

Aanwezig: ma, di, wo, do
 
Joyce van der Meer
  Ledenadministratie jvandermeer@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 
Madelon Schepers
  Communicatie mschepers@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: ma, di, wo, do
 
Jos van Schijndel
  Marketing & onderzoek jvanschijndel@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: ma, di, wo, do
 
Marianne Smit
  Ledenadministratie msmit@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 
Erik Tolboom
  Marketing
tolboom@ntfu.nl
0318 - 58 13 02

Aanwezig: ma, di, wo, do
 
Karsten Tuitert
  Financiële administratie
tuitert@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 
Martine van de Veen
  Bestuurlijke ondersteuning mvandeveen@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 
Wilma Vorselman
  Hoofdredacteur Fietssport Magazine wvorselman@ntfu.nl 0318 - 58 13 00

Aanwezig: di, vr
 
Bart van de Vossenberg
  Coordinator Marketing & Communicatie bvandevossenberg@ntfu.nl
0318 - 58 13 07

Aanwezig: ma t/m vr
 
Arjan de Vries
  Directeur, algehele leiding
0318 - 58 13 00
 
Erwin van der Waal
  Webmaster / ICT evanderwaal@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 
Ben de Weerd
  Public Affairs bdeweerd@ntfu.nl
0318 - 58 13 05
 
Myron ter Haar
  Manager Uniebureau mterhaar@ntfu.nl
0318 - 58 13 03

Aanwezig: ma, di, do, vr
 
Michelle Vaessen
  Sportontwikkeling mvaessen@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: ma, di, wo, do
 
Lise Visser
  Coördinator Start2Bike lvisser@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: di, wo, do, vr ochtenden
 
  
   
Algemene voorwaarden  |  Privacy statement  |  Disclaimer