HOME       ORGANISATIE       PARTNERS       LINKS       SITEMAP       CONTACT   
 
 
Home » Nieuws   |  Inloggen
Nieuws
   Nieuws
 
Kenny van Hummel, Wout Poels of andere renners ontmoeten?
dinsdag 16 februari 2010

Schrijf je snel in voor de thema-avonden



De zes bijeenkomsten die de NTFU organiseert in maart, waar bekende renners van de ploegen van Skil-Shimano, Vacansoleil en Rabobank aanwezig zullen zijn, beginnen gestaag vol te lopen. Schrijf daarom snel in, want vol = vol.

De thema’s die aan de orde komen zijn veiligheid, gezondheid en trainen naar de Tour de France. De renners van de drie succesvolle Nederlandse ploegen zullen hun ervaringen met de deelnemers delen. Er is volop gelegenheid om met hen in contact te komen. Tijdens de pauze kun je ze aanspreken en informatie inwinnen over de ploegen. Je kunt dan ook een bezoek brengen aan het marktplein waar onder andere Shimano, Bio-Racer, Vacansoleil en de Rabobank zich presenteren met hun producten en/of diensten.
Sportartsen van diverse Sport Medische Instellingen zullen het onderwerp gezondheid presenteren en uitleggen hoe een sportkeuring in zijn werk gaat.
Onze consulenten veiligheid geven tips en adviezen over veilig rijden in een groep, het ontwikkelen van een veiligheidsplan voor de vereniging en zij presenteren het veiligheidshandboek van de NTFU.

De avonden zijn gratis te bezoeken voor ALLE NTFU-leden, dus niet alleen bestuursleden. Niet-NTFU-leden betalen € 10,-.

Meer informatie over het programma, de locaties, tijden en inschrijven is te vinden op www.ntfu.nl/thema-avond.



<< Terug naar Nieuwsberichten
 


Nieuwsarchief