NTFU
NIEUWS CONTACT SITEMAP

Home » Over NTFU » Organisatie » Medewerkers Uniebureau   |  Inloggen

Linda Beliën
  Sportontwikkeling, verenigings-ondersteuning
Lees meer over Linda

lbelien@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: ma, di, wo, do
 


Harry Brands
  Marketeer
Lees meer over Harry

hbrands@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 


Carolijn Caderius Van Veen
  Communicatie en Pers
Lees meer over Carolijn

ccaderius@ntfu.nl
0318 - 58 12 84

Aanwezig: ma, di, do
 


Wouter Dijkshoorn
  Opleidingen
Lees meer over Wouter

info@trainingtweaks.nl
06-53518878

Aanwezig: ma, di, wo, do
 


Esther van der Heijden
  Communicatie en Marketing
Lees meer over Esther

evanderheijden@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: ma, di, wo, vr
 


Jan Hop
  Financieel Controller
Lees meer over Jan

jlhop@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 


Joyce van der Meer
  Ledenadministratie
Lees meer over Joyce

jvandermeer@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 


Madelon Schepers
  Communicatie
Lees meer over Madelon

0318 - 58 13 00

Aanwezig: maandag t/m donderda
 


Jos van Schijndel
  Medewerker marketing & onderzoek
Lees meer over Jos

jvanschijndel@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: Maandag t/m donderda
 


Marianne Smit
  Ledenadministratie
Lees meer over Marianne

msmit@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 


Erik Tolboom
  Manager Marketing & Communicatie
Lees meer over Erik

etolboom@ntfu.nl
0318 - 58 13 02

Aanwezig: ma t/m do en om de w
 


Mark Torsius
  Sportontwikkeling
Lees meer over Mark

Mark.torsius@imba-europe.nl
0318 - 58 13 06

Aanwezig: ma, di, do, vr
 


Karsten Tuitert
  Financiële administratie
Lees meer over Karsten

ktuitert@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 


Martine van de Veen
  Bestuurlijke ondersteuning
Lees meer over Martine

mvandeveen@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 


Wilma Vorselman
  Hoofdredacteur Fietssport Magazine
Lees meer over Wilma

wvorselman@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: di, vr
 


Bart van de Vossenberg
  Sportstimulering en marketing
Lees meer over Bart

bvandevossenberg@ntfu.nl
0318 - 58 13 07

Aanwezig: ma t/m vr
 


Arjan de Vries
  Directeur, algehele leiding
Lees meer over Arjan

0318 - 58 13 00
 


Erwin van der Waal
  Webmaster / ICT
Lees meer over Erwin

evanderwaal@ntfu.nl
0318 - 58 13 00
 


Ben de Weerd
  Public Affairs,
Lees meer over Ben

bdeweerd@ntfu.nl
0318 - 58 13 05
 


  
   
Privacy statement  |  Disclaimer