NTFU
NIEUWS CONTACT SITEMAP

Home » Over NTFU » Organisatie » Medewerkers Uniebureau   |  Inloggen

Linda Beliën
Sportontwikkeling, verenigings-ondersteuning lbelien@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: ma, di, wo, do


Harry Brands
Marketeer hbrands@ntfu.nl
0318 - 58 13 00


Carolijn Caderius Van Veen
Communicatie en Pers ccaderius@ntfu.nl
0318 - 58 12 84

Aanwezig: ma, di, do


Esther van der Heijden
Communicatie en Marketing evanderheijden@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: ma, di, wo, vr


Jan Hop
Financieel Controller jlhop@ntfu.nl
0318 - 58 13 00


Annelies Martijn
Opleidingen amartijn@ntfu.nl
06-53518878

Aanwezig: ma, di, wo, do


Joyce van der Meer
Ledenadministratie jvandermeer@ntfu.nl
0318 - 58 13 00


Madelon Schepers
Communicatie 0318 - 58 13 00

Aanwezig: maandag t/m donderda


Jos van Schijndel
Medewerker marketing & onderzoek jvanschijndel@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: Maandag t/m donderda


Marianne Smit
Ledenadministratie msmit@ntfu.nl
0318 - 58 13 00


Erik Tolboom
Manager Marketing & Communicatie etolboom@ntfu.nl
0318 - 58 13 02

Aanwezig: ma t/m do en om de w


Karsten Tuitert
Financiële administratie ktuitert@ntfu.nl
0318 - 58 13 00


Martine van de Veen
Bestuurlijke ondersteuning mvandeveen@ntfu.nl
0318 - 58 13 00


Wilma Vorselman
Hoofdredacteur Fietssport Magazine wvorselman@ntfu.nl
0318 - 58 13 00

Aanwezig: di, vr


Bart van de Vossenberg
Sportstimulering en marketing bvandevossenberg@ntfu.nl
0318 - 58 13 07

Aanwezig: ma t/m vr


Arjan de Vries
Directeur, algehele leiding 0318 - 58 13 00


Erwin van der Waal
Webmaster / ICT evanderwaal@ntfu.nl
0318 - 58 13 00


Ben de Weerd
Public Affairs, bdeweerd@ntfu.nl
0318 - 58 13 05


  
   
Algemene voorwaarden  |  Privacy statement  |  Disclaimer